CEL - MSNBETTER THANGOOGLE

Pozycja w pierwszej 100 na 1000000 znalezionych dokumentów (proporcjonalnie więcej lub mniej). Liczą się wszystkie dokumenty/strony, niezależnie od tego czy biorą udział w konkursie czy nie - konkurs konkursem a ja patrzę na ogół konkurencji...

Sprawdzenie się - ciekawe jak wypadnę wśród ogromnej konkurencji..... msnbetter thangoogle

Zdaję sobie sprawę, że konkurencja MSNBEETER THANGOOLE będzie miała różny poziom: od osób prawie nie znających tematu, poprzez wyszukiwarkowych spamerów, a kończąc na profesjonalistach którzy pozycjonowaniem zajmują się zawodowo lub z zamiłowania od dłuższego czasu. Różnorodność konkurenci powoduje ciekawszy przebieg rywalizacji i możliwość nieoczekiwanych zmian wyników.

Zapewne wiele z zaindeksowanych przez GOOGLE stron nie będzie zgłoszonych w konkursie. Sam tak miałem zrobić, jednak postanowiłem zarejestrować się - wszak strona spełnia kryteria konkursu i byłoby nieuczciwe twierdzenie, że nie biorę udziału w konkursie MSNBETTERTHANGOOGLE.

Podczas konkursu sprawdzę przy okazji parę mechanizmów znanych teoretycznie - czas sprawdzić na przykładzie msnbetter thangoogle praktyczne wykorzystanie teorii...

Późno wystartowałem, tworzę w zasadzie przy minimalnym wysiłku pozycjonerskim, a marzeniem jest bycie w pierwszej 10 konkurujących stron... jak będzie to się okaże, ale jeśli będzie pierwsza 100 to też dobrze ;-)

dopisane #1: jako że apetyt MSNBETTER THANGOOGLE rośnie w miarę jedzenia i na prawie 5000000 dokumentów na frazę msnbetter thangoogle jestem w okolicach 30 miejsca... więc celem powinno być znalezienie się w pierwszej 10 wyników msnbetter thangoogle natomiast ze względu na kilkanaście dni do zakończenia konkursu MSNBETTER THANGOOLE i nikłą szansę na znalezienie się w czołówce postanowiłem zaryzykować i wprowadzić parę kontrowersyjnych elementów - teraz albo wziję się o kilka pozycji do góry, albo w ogóle wypadnę z wyników wyszukiwania MSNBETTER THANGOOGLE... liczę na to pierwsze ;-)

dopisane #2: zauważyłem, że jednak liczy się liczba linków - kto ma ich więcej tym jest wyżej - czyżby tylko o to chodziło? uznałem, że w pierwszej 20 MSNBETTER THANGOOGLE nie mam szans na znalezienie się, więc zaspamowałem trochę stronę i pozycja msnbetter thangoogle spadła, oby dalej to się nie działo... ale chociaż sprawdziłem parę rozwiązań i obecnych zachowań wyszukiwarki ;-)

dopisane #3: wypróbowałem na chwilę system MSNbetter thanGOOGLE wymiany linków linkuj.pl i w wyniku modyfikacji strony nastąpił spadek jej pozycji, zaznaczam jednak że strona nie była zbytnio pod niego przygotowana... przede wszystkim zbyt mało linków, w każdnym razie MSNBETTER THANGOOGLE zbliża się ku końcowi i może uda mi się utrzymać msnbetter thangoogle w pierwszej 100 wyników na zakończenie ;-)